Kapadokya Balayı Yorumları

Tripadvisorde 1000 aşkın olumlu yorum ile hizmetinizdeyiz.

Kapadokya Balayı Yorumu (Metin A.)

En önemli anlardan biri olan balayı için tercihimizi MDC cave hotelden yana kullanarak ne kadar doğru bir karar aldığımızı gelip konaklayınca daha iyi anladık.Tüm personelin her aşamada gösterdiği ilgi alaka ve güleryüzden dolayı otelden çok memnun ayrıldık .Meliha hanım , Mustafa bey ,Davut bey için ayrıca parantez açıp teşekkür ediyoruz ayrıca otelin maskotu boncuk hanımıda unutmuyoruzMDC ailesine çok teşekkür ediyoruz umarım tekrar görüşürüz .Şiddetle tavsiye ediyoruz ☺.

1 May 2018★★★★★

2 May 2018

Kapadokya Balayı Yorumu (Neşet D.)

Balayı tatili için gittik ve çok memnun kaldık. Hem katıldığımız turların güzel geçmesi hemde otelde sunulan hizmetin kalitesi ve samimiyetleri için öncelikle Solmaz Hanıma, Sonay Hanıma ve diğer çalışanlara tek tek teşekkür ederiz. Herkesin muhakkak uğraması gereken bir otel.

Kapadokya Balayı Yorumu (Hilal K.)

Karşılamadan, tavırlardan, hizmetten gayet memnun kaldık. Otel konusunda herhangi bir tereddüt yaşamadan tercih edebilirsiniz. Odaların otantikliği temizliği gayet güzeldi. Benim için tek sıkıntılı tarafı balon turunu önce alamadığımız için binemedik.

3 May 2018

4 Kasım 2018

Kapadokya Balayı Yorumu (Kerem S.)

Eşim ile birlikte bizim gibi balayı çiftleriyle katıldık.rehberimiz Murat Kaya bey donanımı ve içtenliğiyle turumuza büyük keyif kattı.gönül rahatlığıyla tavsiye ederim fiyatı da bizce çok normal.

Kapadokya Balayı Yorumu (Esra ve Yunus Emre)

Önemli olan her yeri gezdirdiler. Rehberlerimiz çok iyidi. Eğlenceli anlatımlariyla çok güzel anlar yaşadık. Tatil keşke hic bitmeseydi. Herkese çok teşekkür ederiz..

5 Kasım 2018

30 Kasım 2018

Kapadokya Balayı Yorumu (Yeşim İnstagram #yesim.sabanci)

Balayı tatilimiz için tercih ettiğimiz Kapadokya Balayı Tur Burcu -Dilek kaya otele saygılarımsaygılarımızı sunuyorum. böylesine mükemmel bir tatil daha önceki deyimlerimden daha farklı ve harikaydı ilgi alaka hoşgörü çok güzeldi ayrı yetten Semra hanım ve Meliha hanım a teşekkür ederim hiç tereddüt etmeden tercih etmemize yardımcı oldular iyiki tanımışım dediğim nadir insanlardan ayrıyetten tur rehberlerimiz Murat bey ve Mustafa bey e üstünden bilgilerinden saygılarından dolayı teşekkür ederiz böylesine donanımlı eğlenceli tatil ve tur yaşamak istiyorsanız tercih etmeniz gereken mekanlardan birisi diyebilirim her konuda profesyonel ekip sizinle sınırsız güler yüz memnuniyet had safada tekrar gitmek için gün sayıyoruz kapadokyada tatil yapmak istiyorsanız muhakak Kapadokya Balayı Tur iletişime geçin 😊

.,,,,

Sizde Yorumlarınızı Paylaşın